Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.  Viac informácií.
Febra Centrum Stavebnítctva Kráľovský Chlmec Otváracia doba Febra
     Hlavná stránka         O firme         Kontakt         Fotogaléria         Akcie         Novinky     
 
Stavebné centrum
Stavebný materiál
Stavebná chémia
Farby, laky, omietky
Elektroinštalačný materiál
Hutnícky materiál
Voda, Plyn, Kúrenie
Čerpacia technika
Náradie
Spojovací materiál
Ochranné pomôcky
Zváračský materiál
Náradie MAKITA
Záhradné centrum
Záhradná technika
Záhrada
Dielňa
Autorizovaný servis
Kúpeľňové štúdio
Obklady, dlažby
Podlahy, dvere
Sanita
Vane a sprchovacie kúty
Kúpeľňový nábytok
Batérie
Doplnky
Ostatné
Služby
Nákup na splátky
Vizualizácia kúpeľní
Miešanie farieb
Rozvoz tovaru
Požičovňa narádia
Ostatné služby

 
 
 
Inštalačná pena

Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia.

Balenie:  aerosólové plechovky 500 ml, 750 ml

Soudafoam comfort

Revolučná novinka na trhu montážnych pien! Uzavierateľná, opakovane požiteľná trubičková pena. S geniálnym aplikátorom pracujete ako s profi pištoľou. Komfortne, ľahko, precizne, bez zbytočných strát a hlavne bez zbytočných ďalších nákladov na trubičkové aplikátory.

Balenie: 600 ml 


Studničná montážna pena

Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám. Môže byť prekrytá tmelom, omietkou či náterom. Certifikované pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami.

Balenie:  750ml

SOUDAFOAM GUN MEGA zimná

Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzná pištoľová montážna pena s vysokou výdatnosťou. Špeciálna receptúra umožňuje rýchlu a mimoriadne efektívnu montáž okien a dverí, zvýšený obsah a vysoká výdatnosť (až 70L z 1 litra) poskytuje mimoriadne ekonomické využitie. Svojimi výnimočnými vlastnosťami je určená predovšetkým na náročné profesionálne aplikácie. Po vytvrdnutí sa nezmršťuje a má vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti (zvukový útlm až 58dB). Zimné prevedenie má rozšírený rozsah aplikačnej teploty od -12°C do +30°C.

Balenie:  aerosólové plechovky 870 ml

Čistič povrchu SOUDACLEANER

Kvapalný kyslý prostriedok na čistenie škvŕn od vápna, cementu a maltovín, výborný na čistenie betónových, kamenných, tehelných aj. stavebných povrchov, dlažieb, obkladov, podmuroviek, striech, keramiky, ale taktiež lešenia, stavebného náradia a miešačiek od cementových a vápenných usadenín. Vhodný aj pre oživenie vzhľadu stavebných povrchov.

Balenie: 1l, 5l, 10l 

Čistič PU peny

Špeciálny prípravok s rozprašovačom pre čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolitej pracovnej plochy.

Balenie:  aerosólová plechovka 500 ml

Pištoľ na penu NBS 2 LN

Kvalitná celokovová aplikačná pištoľ so zúženým aplikátorom, určená pre precízne profesionálne aplikácie PU pien pri montážach okien a dverí. Špička aplikátora je upravená na jednoduché čistenie a vyplňovanie aj úzkych špár.

Pištoľ PROFI TOP staviteľný krok

Pištoľ profi top staviteľný krok je mimoriadne kvalitná profesionálna aplikačná pištoľ s možnosťou regulácie dávkovania tmelu. Určená pre aplikáciu všetkých typov tmelov aj lepidiel.

Pištoľ uzatvorená ALU 310ML/620ML

Pištoľ uzavretá ALU je ľahká aplikačná pištoľ pre tmely a lepidlá v kartušiach alebo AL črevách do objemu 310ml alebo 620ml.