Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.  Viac informácií.
Febra Centrum Stavebnítctva Kráľovský Chlmec Otváracia doba Febra
     Hlavná stránka         O firme         Kontakt         Fotogaléria         Akcie         Novinky     
 
Stavebné centrum
Stavebný materiál
Stavebná chémia
Farby, laky, omietky
Elektroinštalačný materiál
Hutnícky materiál
Voda, Plyn, Kúrenie
Čerpacia technika
Náradie
Spojovací materiál
Ochranné pomôcky
Zváračský materiál
Náradie MAKITA
Záhradné centrum
Záhradná technika
Záhrada
Dielňa
Autorizovaný servis
Kúpeľňové štúdio
Obklady, dlažby
Podlahy, dvere
Sanita
Vane a sprchovacie kúty
Kúpeľňový nábytok
Batérie
Doplnky
Ostatné
Služby
Nákup na splátky
Vizualizácia kúpeľní
Miešanie farieb
Rozvoz tovaru
Požičovňa narádia
Ostatné služby

 
 
 
Fortesil- penetrácia S 2802 A

Akrylátová penetrácia je určená pre základný náter všetkých savých anorganických podkladov pre spevnenie a zjednotenie savosti podkladu. Používa sa k penetrácii pod samonivelačné hmoty, izolačné stierky, cementové stierky a lepidlá, pod interiérové farby a akrylátové fasádne farby.
Spotreba: 0,05-0,2 l/m2
Balenie: 1;5 l
23176 


Fortesil- hĺbková penetrácia

Akrylátová nanopenetrácia s hĺbkovým účinkom je určená pre základný náter všetkých savých anorganických podkladov pre spevnenie a zjednotenie podkladu. Vyznačuje sa výborným zmáčaním a vysokým prienikom do savých podkladov. 
Spotreba: 0,05-0,2l/m2 podľa typu podkladu
Balenie: 1;5 l
76231 


Fortesil- adhézny mostík

Spevňujúci a podkladový penetračný náter na staré a nové podklady. Jednozložkový bezrozpúšťadlový náter na vyzreté omietky, betón, sklenené tapety, drevené, papierové, sadrokartónové povrchy a drevotriesku, OSB dosky, umakart, obklady a dlažby.
Spotreba: 0,15-0,2kg/m3
Balenie: 1;5 l 
2376 


Fortesil- hydrofobizant

Hydrofobizačný prostriedok určený pre impregnáciu anorganických povrchov proti prenikaniu vody. Používa sa ako finálny hydrofobizujúci náter na prírodný i umelý kameň, strešné krytiny, na všetky typy omietok. Nevytvára lesklý povrch a nemení vzhľad materiálu.
Spotreba: cca 0,3 l/m2
Balenie: 1 l-flaša, 5 l-kanister
23176 


Fortesil cleaner

Tekutý prípravok k čisteniu stavebných povrchov od vápenných usadenín je určený pre čistenie povrchu betónových výrobkov, konštrukcií, pohľadových betónov a ďalších minerálnych povrchov od vápenných usadenín.
Spotreba: 0,15-0,4 kg/m2
Balenie: 1;5 l 
7623 


Peneco K

Peneco K je akrylátový penetrátor (koncentrát) je určený ako prvý náter všetkých pijavých stavebných materiálov, ktoré sú finálne upravované akrylátovými fasádnymi farbami, omietkovinami alebo interiérovými farbami pri ich aplikácii na sadrokartón a všetky pijavé stavebné materiály. Koncentrát po vhodnom nariedení je možné použiť i na zlepšenie vlastností mált, betónov, k príprave lepiacich mált pre obklady a dlažby. Spôsob riedenia je uvedený na etikete. Obsah netekavých zložiek (sušina) min. 44%.

Balenie: 1l, 5l, 10l