Pravidlá ochrany súkromia a cookies
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.  Viac informácií.
Febra Centrum Stavebnítctva Kráľovský Chlmec Otváracia doba Febra
     Hlavná stránka         O firme         Kontakt         Fotogaléria         Akcie         Novinky     
 
Stavebné centrum
Stavebný materiál
Stavebná chémia
Farby, laky, omietky
Elektroinštalačný materiál
Hutnícky materiál
Voda, Plyn, Kúrenie
Čerpacia technika
Náradie
Spojovací materiál
Ochranné pomôcky
Zváračský materiál
Náradie MAKITA
Záhradné centrum
Záhradná technika
Záhrada
Dielňa
Autorizovaný servis
Kúpeľňové štúdio
Obklady, dlažby
Podlahy, dvere
Sanita
Vane a sprchovacie kúty
Kúpeľňový nábytok
Batérie
Doplnky
Ostatné
Služby
Nákup na splátky
Vizualizácia kúpeľní
Miešanie farieb
Rozvoz tovaru
Požičovňa narádia
Ostatné služby

 

Miešanie farieb

Ponúkame takmer nekonečnú paletu farieb. Vyberte si farbu podľa vašich predstáv a my Vám ju namiešame. Ponúkame širokú škálu farieb a omietok od rôznych výrobcov. Stačí len prísť, vybrať si, a Váš dom je v okamihu iný...či už Vás láka moderný dizajn alebo uprednostňujete klasiku, s farbami od nás si splníte každý sen o farebnom domove.

Každému zákazníkovi sme pripravení poradiť s výberom náterových látok na jeho investíciu alebo opravu stavby. Doporučíme aj najvhodnejší spôsob aplikácie a použitie správneho náradia, ktoré je možné u nás kúpiť. Spolupracujeme s renomovanými slovenskými a svetovými výrobcami v oblasti stavebných technológií a chémie, kde najväčší dôraz pri výbere materiálov kladieme na kvalitu a individuálne predstavy odberateľov.

Všetky farebné odtiene môžu byť prostredníctvom týchto moderných technológii v najkratšom čase pripravené vždy tam, kde ich zákazník potrebuje. Taktiež všetky odtiene, ktoré boli vytvorené na zákazku pre konkrétneho zákazníka, sú v pamäti zariadenia trvale uložené a môžu byť kedykoľvek k dispozícii.

Na zariadeniach - Blendorama Series II – 23, Shaker Skandex SK450 ( JUB ), - Combi 2002, Galileo ( CAPAROL ), Easy Colour – The Smart Dispenser ( STACHEMA ), ( REVCO ), Vám na počkanie namiešame všetky druhy fasádnych a vnútorných farieb, lazúrovacích a stierkových techník pre interiéry, cez omietky, ochranné nátery konštrukčných betónov a betónových podláh, až po laky a lazúry.

Kvalitné produkty, zručný personál a tradícia Vám zaručia kvalitu!